Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/kwolanin/new.momastudio.pl/public_html/admin/dane.php:4) in /home/klient.dhosting.pl/kwolanin/new.momastudio.pl/public_html/func/head.php on line 28
Nowoczesne tarki, obieraki i krajalnice rekomendowane przez MOMA Studio
Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień powyżej 500 PLN. Oszczędzaj na dostawie i ciesz się swoimi zakupami!             Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień powyżej 500 PLN. Oszczędzaj na dostawie i ciesz się swoimi zakupami!             Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień powyżej 500 PLN. Oszczędzaj na dostawie i ciesz się swoimi zakupami!             Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień powyżej 500 PLN. Oszczędzaj na dostawie i ciesz się swoimi zakupami!      
MomaStudio
1
Akcesoria kuchenne

Tarki, obieraki i krajalnicedla wygody i lepszego trawienia

Dbasz o to, by jeść warzywa i nudzi Cię ich krojenie? Specjaliści MOMA Studio na bieżąco sprawdzają portfolia znanych, europejskich marek jak Eva Solo czy Normann Copenhagen, by pokazać Ci i umożliwić zakup online funkcjonalnych akcesoriów kuchennych o ciekawym designie. Wszystkie łatwo utrzymasz w czystości i dzięki wysokiej klasy materiałom - będa trwałe i eleganckie bardzo długo! Takie same kryteria, jak np. nowoczesny rozdrabniacz do czosnku, spełniają akcesoria kuchenne do sera np. krajalnica do serów ze stali nierdzewnej. Uwagę naszą przykuwają także tarki pomagające rozdrobnić składniki surówek i sałatek. Tu cenimy innowacyjne podejście i chcemy Ci je zarekomendować w postaci np. tarki z miseczką, gwarantującą brak rozsypanych startych warzyw, owoców czy sera. Ciekawe sa też modele tarek - kubków, także organiczających bałagan.

Wyposaż swoją kuchnię w przydatne akcesoria jakimi są krajalnice i tarki a zdecydowanie ułatwi i przyspieszy to Twoją pracę szczególnie przy przygotowaniu codziennych posiłków dla siebie i bliskich. Polecamy!

Tarki, obieraki i krajalnice

 

MOMA studio – wnętrze do dobrego życia.

Jesteśmy czymś więcej, niż salonem meblowym i sklepem internetowym. Tworzymy dla Ciebie miejsca ciepłe, żywe, komfortowe, idealne do celebrowania życia. Chcemy wypełniać je pięknymi meblami i wyjątkowymi przedmiotami, które posłużą na lata.

Szeroki wybór, jakość premium oraz niepowtarzalny design to tylko niektóre cechy, które wyróżniają oferowane przez nas produkty. Znajdziesz u nas nowoczesne i nienachalne rozwiązania, które polubią się z każdą przestrzenią. 

Zachęcamy do odwiedzenia jednego z salonów stacjonarnych, gdzie dostępne są wszystkie próbniki tkanin, skór i fornirów. Nasi Doradcy podejmą Cię jak najlepszego gościa, opowiedzą o wszystkich możliwościach, jakie oferujemy i pomogą w podjęciu trafnych decyzji.Konto

Masz pytania?
602 631 157
22 723 03 42
info@momastudio.pl
poniedziałek - piątek/ 09:00 - 17:00
Powrót do góry
Polityka prywatności