Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/kwolanin/new.momastudio.pl/public_html/admin/dane.php:4) in /home/klient.dhosting.pl/kwolanin/new.momastudio.pl/public_html/func/head.php on line 28
Nowoczesne noże kuchenne i stojaki na noże rekomendowane przez MOMA Studio
Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień powyżej 500 PLN. Oszczędzaj na dostawie i ciesz się swoimi zakupami!             Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień powyżej 500 PLN. Oszczędzaj na dostawie i ciesz się swoimi zakupami!             Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień powyżej 500 PLN. Oszczędzaj na dostawie i ciesz się swoimi zakupami!             Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień powyżej 500 PLN. Oszczędzaj na dostawie i ciesz się swoimi zakupami!      
MomaStudio
1
Akcesoria kuchenne

Noże kuchenne i stojaki na nożeby kroić praktycznie

Potrzebujesz specjalistycznego noża kuchennego, ale do użytku w domu? Sztuka kulinarna nie jest obca ważnej dla Ciebie osobie? Urządzsz kuchnię i szukasz stojaka na noże, o którym Twoi znajomi będą mówić tygodniami? Interesują Cię nowoczesne rozwiązania np. magnesy na noże? To wszystko znajdziesz w tej kategori, bowiem duży wybór akcesoriów kuchennych ułatwia funkcjonowanie kuchni, ale również dekoracyjnie pobudza zmysły. Noże kuchenne i stojaki na noże znanych, europejskich marek Normann Copenhagen, Stelton czy Eva Solo będa znaczącą pomocą w organizacji kuchni jako pomiesczenia, ale też bieżących działań związanych z przygotowaniem potraw.

Dlaczego warto zrobić zakupy online w sklepie MOMA Studio? Ponieważ mamy tu eleganckie noże do serów, które poradzą sobie z natwardszym gatunkiem tego składnika wielu potraw. Uławtiamy przechowywanie noży proponując Ci proste w montażu magnesy na przybory kuchenne. Znalezienie odpowiedniego przyboru nie sprawi Ci kłopotu, dzięki nowoczesnym stojakom na noże kuchenne.

Noże kuchenne i stojaki na noże

 

MOMA studio – wnętrze do dobrego życia.

Jesteśmy czymś więcej, niż salonem meblowym i sklepem internetowym. Tworzymy dla Ciebie miejsca ciepłe, żywe, komfortowe, idealne do celebrowania życia. Chcemy wypełniać je pięknymi meblami i wyjątkowymi przedmiotami, które posłużą na lata.

Szeroki wybór, jakość premium oraz niepowtarzalny design to tylko niektóre cechy, które wyróżniają oferowane przez nas produkty. Znajdziesz u nas nowoczesne i nienachalne rozwiązania, które polubią się z każdą przestrzenią. 

Zachęcamy do odwiedzenia jednego z salonów stacjonarnych, gdzie dostępne są wszystkie próbniki tkanin, skór i fornirów. Nasi Doradcy podejmą Cię jak najlepszego gościa, opowiedzą o wszystkich możliwościach, jakie oferujemy i pomogą w podjęciu trafnych decyzji.Konto

Masz pytania?
602 631 157
22 723 03 42
info@momastudio.pl
poniedziałek - piątek/ 09:00 - 17:00
Powrót do góry
Polityka prywatności