Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/kwolanin/new.momastudio.pl/public_html/admin/dane.php:4) in /home/klient.dhosting.pl/kwolanin/new.momastudio.pl/public_html/func/head.php on line 28
Nowoczesne dziadki do orzechów rekomendowane przez MOMA Studio
Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień powyżej 500 PLN. Oszczędzaj na dostawie i ciesz się swoimi zakupami!             Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień powyżej 500 PLN. Oszczędzaj na dostawie i ciesz się swoimi zakupami!             Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień powyżej 500 PLN. Oszczędzaj na dostawie i ciesz się swoimi zakupami!             Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień powyżej 500 PLN. Oszczędzaj na dostawie i ciesz się swoimi zakupami!      
MomaStudio
1
Akcesoria kuchenne

Dziadki do orzechówdla zdrowia i komfortu

Dziadki do orzechów to funkcjonalne akcesoria kuchenne do zadań specjalnych, szczególnie przy przygotowaniu ciast i potraw z orzechami, czy na co dzień, by skosztowac zdrowej przekąski. Jednocześnie będą stylową dekoracją wnętrza, niezastąpionym akcentem na stole podczas Świąt Bożego Narodzenia.

Jeden dziadek do orzechów może mieć, rączkę, innym rozłupiesz skorupkę ściskając ze sobą dwie kopułki, jeszcze jeden przypomni narzędzia taty, których używa, gdy cos trzeba naprawić... Każdy z nich wykonany jest z materiałów o wysokim stopniu wytrzymałości i najwyższej jakości, ponieważ tylko takie produkty specjaliści MOMA Studio wybierają do oferty online. Dziadki do orzechów produkuje się m.in. ze szczotkowanej stali nierdzewnej lub mosiądzu. Znakomity model dziadka - rzeźbiony złotym metalem orzech otwiera się, aby odsłonić solidny mechanizm do mielenia ulubionych orzechów.

Sprawdź poniżej, czy są dostępne dodatki np. mosiężna taca do przechowywania orzechów.Zapraszamy do zakupów online i życzymy smacznego!

Dziadki do orzechów

 

MOMA studio – wnętrze do dobrego życia.

Jesteśmy czymś więcej, niż salonem meblowym i sklepem internetowym. Tworzymy dla Ciebie miejsca ciepłe, żywe, komfortowe, idealne do celebrowania życia. Chcemy wypełniać je pięknymi meblami i wyjątkowymi przedmiotami, które posłużą na lata.

Szeroki wybór, jakość premium oraz niepowtarzalny design to tylko niektóre cechy, które wyróżniają oferowane przez nas produkty. Znajdziesz u nas nowoczesne i nienachalne rozwiązania, które polubią się z każdą przestrzenią. 

Zachęcamy do odwiedzenia jednego z salonów stacjonarnych, gdzie dostępne są wszystkie próbniki tkanin, skór i fornirów. Nasi Doradcy podejmą Cię jak najlepszego gościa, opowiedzą o wszystkich możliwościach, jakie oferujemy i pomogą w podjęciu trafnych decyzji.Konto

Masz pytania?
602 631 157
22 723 03 42
info@momastudio.pl
poniedziałek - piątek/ 09:00 - 17:00
Powrót do góry
Polityka prywatności